E-KATALOG

E-KATALOG.pdf

Butona tıklayarak kataloğumuzu indirebilirsiniz.

HİKAYEMİZ

Bizim hikayemiz, toprağa düşen tohumun ilk anından son anına uzanan bir geleneğin, kalitenin ve prestijin hikayesi.

Ünal Tohumculuk, çiftçilik tecrübemiz ve akademik altyapımızın muhteşem uyumuyla 1970 yılında kuruldu. Toprakla buluşan ilk tohumumuzla başlayan bu hikaye, aynı zamanda başarılarla dolu bir yolculuğun da yalnızca ilk adımıydı… Türkiye’nin ilk sertifikalı çim tohumu üreticisi ve ilk hazır rulo çim üreticisi Ünal Tohumculuk, ilham aldığımız geleneğimizin temelini ve başarılarla dolu bir hikayeyi temsil ediyor. Coğrafyamızın her noktasında, genetiğinde saklı kalitesiyle yer alan canlı ürünlerimiz ile yarım yüzyılı aşkın bir süredir ‘öncü’ olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sektörümüzün uluslararası ve ulusal çapta standartlarını belirleme gücüne sahip üretim kabiliyetimizle ‘kalite’ kavramını en değerli ilkemiz olarak kabul ediyoruz.

Bu toprakların köklü markası Ünal Tohumculuk ve köklü geleneğin modern temsilcisi Aslan Rulo Çim ile imza attığımız tüm projeleri, doğru üretim teknikleri ve üstün bilgi birikimimizin ışığında hayata geçiriyoruz. Markalarımız, doğayla kurduğumuz sevgi bağını referans alıyor ve sürdürülebilir tarımı öncelikli kabul ederek Ar-Ge çalışmalarını sürdürüyor. Tarihimiz boyunca yerli ve milli bir marka olmanın gururunu yaşıyor ve sorumluluğumuzu en iyi şekilde taşıyoruz. Doğru ürün, doğru müşteri ve doğru hizmet anlayışıyla mutlak referans ve ilk adres olmaya devam ediyoruz.

Saygın, güven odaklı ve kaliteden ödün vermeyen kültürümüz ile tüm projelerimizi uygulanabilir ve sürdürülebilir kriterlerle tasarlıyoruz. Projelerimiz, kendi segmentinde ‘en kaliteli’ olarak kabul edilen, üretimini gerçekleştirdiğimiz kıymetli yerli tohumlar ve gereksinimlerinize bağlı olarak özenle seçilen ithal tohumların harmanlandığı bir seçkiyle hazırlanıyor. Modern teknolojimiz ve tecrübemizle eşsiz bir armoniye dönüşüyor. Mükemmel sonucun formülü uzman kadrolarla sizin için yeniden yazılıyor.

Tarihimiz, iş birliği kurduğumuz herkesi yakın bir dostluk kurmaya davet ediyor. Dostluğumuzun ise doğa gibi eşsiz ve kuvvetli olmasına önem veriyoruz. ‘İlk’lerin ve ‘en’lerin markası olmanın getirdiği sorumluluk ve profesyonel ekibimiz ile imza attığımız tüm projeleri zirvede konumlandırıyoruz.

Hayallerinizdeki yaşam alanını; tabiatın eşsiz parçası canlı ürünlerimiz, tamamen organik ve sürdürülebilir projelerimizle gerçeğe dönüştürüyoruz. Ünal Tohumculuk’un tecrübesi ve Aslan Rulo Çim’in genç, dinamik ve modern yapısı ile imza attığımız tüm yaşam alanlarını özel kılıyoruz. Global ve yerel iş birliklerimiz, nesiller boyu süren geleneğimiz ve kaliteye olan sonsuz tutkumuzla sizi de hikayemize ortak olmaya davet ediyoruz. İmzamızın temsil ettiği güçle, geçmişten bugüne kalitenin standartlarını belirlemeye ve yeni dostlar edinmeye devam edeceğiz.Hayallerinizi gerçekleştireceğimiz bu hikayede bize katılın!

TOP